1. Home
  2. Our products
  3. EJOT Self-drilling screws

Samovrtné šrouby

Samovrtné šrouby EJOT spojí díly v jedné pracovní operaci: vyvrtají, vytvoří závit a upevní díly. To zkrátí čas potřebný na montáž, ušetří výměnu nástrojů a náklady na vrtáky. Samovrtné šrouby EJOT jsou z nerezi pro oblast exteriéru a z pozinkované oceli pro oblasti nevystavené povětrnostním vlivům.


Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR 

Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR jsou vybaveny klasickou vrtací špičkou. Vrtají, tvarují závit a upevňují díly v jedné pracovní operaci. Samovrtné šrouby mohou být opatřeny předmontovanou těsnící podložkou.
teaser-self-drilling-screw-jt3-18-5-5.jpg

Samovrtné šrouby skupiny SUPER-SAPHIR: JT3/JT6 z nerezi s kalenou vrtací špičkou

Samovrtné šrouby EJOT JT3 z nerezi A2 s kalenou vrtací špičkou jsou hospodárným řešením v oblasti exteriéru. Jsou vhodné pro díly z oceli nebo hliníku a jsou nabízené s maximální vrtací kapacitou 18 mm. Pro zvláštní požadavky je k dispozici SUPER-SAPHIR JT6 z nerezi A4 s kalenou vrtací špičkou.


teaser-self-drilling-screw-jt2-6-5-5.jpg

Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR: JT2 z pozinkované oceli

Samovrné šrouby EJOT JT2 ze zušlechtěné pozinkované oceli jsou hospodárným řešení upevnění v oblasti nevystavené povětrnostním vlivům. Jsou vhodné pro díly z oceli jsou nabízené s maximální vrtací kapacitou 18 mm.


teaser-self-drilling-screw-jt4-4-4,8.jpg

Samovrtné šrouby skupiny Nerez-SAPHIR: JT4/JT9 z nerezi A2/A4

Samovrtné šrouby Nerez-SAPHIR: JT4/JT9 z nerezi A2/A4 jsou vhodné především pro spojovací a upevňovací prvky systémů zavěšených odvětraných fasád. Jsou vhodné pro vytváření kluzných a pevných bodů u podkonstrukcí zavěšených odvětraných fasád. S vrtací kapacitou 6mm slouží převážně pro díly z hliníku.


EJOFAST® self-drilling screw JT3-2H-4,8

Šrouby z rodiny EJOFAST® – chytré & čisté

Šrouby EJOFAST® jsou samovrtné šrouby bez klasické vrtací špičky. Díky geometrii špičky a speciálnímu tvaru závitu se šroub EJOFAST® nejen bleskurychle a za vzniku minimální třísky zavrtá do plechu, ale má také vynikající parametry nosnosti.

Samovrtné šrouby řady EJOFAST® jsou zvláště vhodné pro spojování tenkých plechů. Jsou k dispozici z kalené pozinkované oceli a z nerezavějící oceli A2 s kalenou vrtací špičkou.


Self-drilling screw JF3-Plus-6,8

Samovrtný šroub EJOFAST® JF3-Plus-6.8

Nový samovrtný šroub EJOFAST®JF3-Plus-6.8 je ideální pro téměř beztřískové upevnění sendvičových panelů a trapézových profilů do dřevěných nosných konstrukcí.

Optimalizovaná a jedinečná geometrie vrtací špičky nových samovrtných šroubů EJOFAST® Plus umožňuje díky ještě jemnějšímu vytvarování výrazně bezpečnější začátek šroubování. Kroužení nebo sklouznutí po povrchu je téměř nemožné. Zároveň byly dále vylepšeny hodnoty nosnosti.


Challenge: JT3-18 vs. JZ3-6.3

Podívejte se na video, jak rychle se zašroubuje samovrtný šroub ve srovnání se závitotvorným šroubem v oceli 16 mm.