1. Home
  2. Our products
  3. EJOT Self-drilling screws

Samovrtné šrouby

Samovrtné šrouby EJOT spojí díly v jedné pracovní operaci: vyvrtají, vytvoří závit a upevní díly. To zkrátí čas potřebný na montáž, ušetří výměnu nástrojů a náklady na vrtáky. Samovrtné šrouby EJOT jsou z nerezi pro oblast exteriéru a z pozinkované oceli pro oblasti nevystavené povětrnostním vlivům.


Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR 

Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR jsou vybaveny klasickou vrtací špičkou. Vrtají, tvarují závit a upevňují díly v jedné pracovní operaci. Samovrtné šrouby mohou být opatřeny předmontovanou těsnící podložkou.
Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_1_JT3.jpg

Samovrtné šrouby skupiny SUPER-SAPHIR: JT3/JT6 z nerezi s kalenou vrtací špičkou

Samovrtné šrouby EJOT JT3 z nerezi A2 s kalenou vrtací špičkou jsou hospodárným řešením v oblasti exteriéru. Jsou vhodné pro díly z oceli nebo hliníku a jsou nabízené s maximální vrtací kapacitou 18 mm. Pro zvláštní požadavky je k dispozici SUPER-SAPHIR JT6 z nerezi A4 s kalenou vrtací špičkou.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_2_JT2.jpg

Samovrtné šrouby skupiny SAPHIR: JT2 z pozinkované oceli

Samovrné šrouby EJOT JT2 ze zušlechtěné pozinkované oceli jsou hospodárným řešení upevnění v oblasti nevystavené povětrnostním vlivům. Jsou vhodné pro díly z oceli jsou nabízené s maximální vrtací kapacitou 18 mm.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_3_JT4.jpg

Samovrtné šrouby skupiny Nerez-SAPHIR: JT4/JT9 z nerezi A2/A4

Samovrtné šrouby Nerez-SAPHIR: JT4/JT9 z nerezi A2/A4 jsou vhodné především pro spojovací a upevňovací prvky systémů zavěšených odvětraných fasád. Jsou vhodné pro vytváření kluzných a pevných bodů u podkonstrukcí zavěšených odvětraných fasád. S vrtací kapacitou 6mm slouží převážně pro díly z hliníku.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_4_JT3-2H-4_8.jpg

Šrouby skupiny EJOFAST® - Rychlé. Betřískové. Spolehlivé.

U šroubů EJOFAST® se jedná o samovrtný šroub bez obvyklého vrtacího břitu. Na základě nové geometrie vrtací špičky se šroub EJOFAST zašroubuje do plechu nejen bez třísek a rychle, ale také vytváří spoj s vynikajícími mechanickými vlastnostmi.Samovrtné šrouby skupiny EJOFAST® se hodí zvláště pro upevnění tenkých plechů. Jsou k dodání z pozinkované oceli a nerezi A2 s kalenou vrtací špičkou.


Teaser_Übersicht_Bohrschrauben_5_Holzschraube.jpg

EJOFAST® šroub do dřeva JF3-6,8

Pro beztřískové upevnění sendvičových prvků a trapézových profilů na dřevěné konstrukce je vynikající samovrtný šroub EJOFAST® JF3-6,8. Samovrtný šroub do dřeva k tomu vrtá beztřískově sendvičové prvky popř. trapézové profily díky inovativnímu kombinovanému závitu, který  slučuje pozitivní vlastnosti dvou různých geometrií závitu.Špička je provedena v renomované geometrii závitu EJOFAST®. Ten naruší vlákna dřeva a nahradí předvrtání. Závit špičky přechází do závitu pro dřevo průměru 6,8 mm. Závit s velkou fukční plochou má vynikající parametry ve dřevě.


Challenge: JT3-18 vs. JZ3-6.3

Podívejte se na video, jak rychle se zašroubuje samovrtný šroub ve srovnání se závitotvorným šroubem v oceli 16 mm.

Video: EJOFAST® wood screw JF3-6.8