EJOT kvalita spojuje

Qualität.png
Tento slogan shrnuje množství našich činností do jednoho bodu.Na jedné straně odráží nekompromisní snahu o dosažení nejvyšší kvality výrobků, na druhé straně však kromě čistě technického hlediska zdůrazňuje, že jsou pro nás důležité vztahy s lidmi uvnitř společnosti i navenek.Mezi naše obchodní partnery patří přední společnosti z nejrůznějších průmyslových odvětví. Ty dávají svým zákazníkům příslib kvality. Z tohoto důvodu se musí spoléhat na služby svých dodavatelů. My jsme si této vysoké odpovědnosti vědomi. Před lety jsme vytvořili systém řízení kvality, který splňuje nejvyšší standardy a klade důraz na předcházení chybám. 
Celosvětové používání našich výrobků v kombinaci s rostoucími požadavky našich zákazníků vyžadují důsledné dodržování a další rozvoj vysoké úrovně kvality. To platí pro celý výrobní řetězec společnosti, od požadavků zákazníků, přes plánování výrobků a projektů, vývoj a výrobu, až po dodávání výrobků a zákaznický servis.Jako mezinárodní společnost přebíráme odpovědnost za kvalitu výrobků a procesů, za dodržování mezinárodních norem a certifikací, ale také za zajištění dodržování jednotných norem pro řízení kvality a ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce na všech místech EJOT po celém světě. Standardy kvality a životního prostředí jsou pro naše pobočky EJOT samozřejmostí. S pravidelně úspěšnými certifikacemi podle IATF 16949 a DIN EN ISO 14001 nabízíme našim zákazníkům jednotný systém řízení kvality a životního prostředí v rámci celé skupiny. Výsledky prováďených systémových auditů a auditů prováďných zákazníky potvrzují kvalitu našich procesů a výrobků. 
EJOT Qualität.png

Životní prostředí a energie

Ke stažení:

Zde naleznete aktuální certifikáty ke stažení. 
Upozorňujeme, že certifikáty platí pro několik společností.

Certifikace systému enviromentálního managementu ISO 14001

Occupational Health and Safety Management System ISO 45001

Certificates ISO 45001

Certifikace systému managementu hospodaření s energiemi ISO 50001

Certificates Energy 50001

Certificates Energy 50001

Confirmation of our compliance management system

CSR standards: United Nations Global Compact UNGC, Together for Sustainability TfS, Supplier Ethical Data Exchange SEDEX and Anti-bribery management system ISO 37001, Transparency
International: Corruption Perceptions Index, Risk management system ISO 31000, Electronic Industry Citizenship Coalition EICC and Global Reporting Initiative GRI G4
 


TISAX Trusted Information Security Assessment Exchange


The ENX Association supports with TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange) on behalf of German Association of the Automotive Industry (VDA) the common acceptance of Information Security Assessments in the automotive industry. The TISAX Assessments are conducted by audit providers that demonstrate their qualification at regular intervals.
For EJOT confidentiality, availability and integrity of information have great value. We have taken extensive measures on protection of sensitive and/or confidential information. Therefore, we follow the question catalogue of information security of the German Association of the Automotive Industry (VDA ISA). Our TISAX Assessment was conducted by an above mentioned audit provider in cooperation with the ENX Association. Our results are exclusively retrievable over the ENX portal: https://portal.enx.com/en-US/TISAX/tisaxassessmentresults.
 
TISAX-Logo