EJOT to je vždy dobré spojení

EJOT je středně velká podnikatelská skupina se specializací na techniku upevňování a spojování. Zákazníci EJOT pocházejí především z automobilového a subdodavatelského průmyslu, z oblastí elektrotechniky a elektroniky a stavebnictví.EJOT nabízí širokou škálu inovativních upevňovacích prvků, zejména závitotvorných šroubů pro plasty a kovy, plastové a kovové technické díly, kompletní program pro upevnění vnějších plášťů budov, řešení upevnění pro stavební infrastrukturu a program ejotherm® pro upevnění zateplovacích systémů.
 
EJOT spolupracuje partnersky se zákazníky na vývoji řešení jejich problémů se spojováním a upevňováním. Pro nás je rozhodující, zajistit prostřednictvím použití "inteligentních" výrobků kvalitu a snížit systémové náklady na upevnění.
Astenbergstrasse

 

GFA Global Fastener Alliance

Die GFA Global Fastener Alliance byla založena v roce 1998 jako globální síť nezávislých dodavatelů pro spojovací prvky s vysokou kvalitou.

GFA klein.jpg
Halle 4.0
EJOT - to je přes 3500 zaměstnanců ve 38 národních společnostech a více jak 90 letá historie společnosti.
V Evropě zajišťují početné vlastní prodejní společnosti a kanceláře stejně jako distribuční partneři rychlou dostupnost našich výrobků a přímý kontakt se zákazníkem. Ale i celosvětově je EJOT - nebo naše výrobky – k dispozici. Prostřednictvím výrobních závodů nebo podejních kanceláří jsme přítomni i v severní Americe nebo v Asii. Celosvětovou přítomnost také zajišťuje členství v Global Fastener Alliance (GFA), spojení spřízněných společností v oblasti upevňovací techniky. V neposlední řadě: některá řešení produktů EJOT pro připojení jsou k dispozici mezinárodnímu okruhu nabyvatelů licencí. Zajišťují dodávku, např. šroub DELTA PT® na velkých světových trzích nebo tam, kde nejsme přítomni

EJOT v číslech a faktech

Umsatz-01-2020_EN.png

obrat (v mil. euro)


Mitarbeiter_01-2020-EN.png
zaměstnanci (roční průměr)


weltkarte.jpg

Discover EJOT Worldwide


Select your region

The EJOT magazine

We would like to inform you about the things that move us. Here is an insight into the current issue.


More information

Přehled centrály a poboček