Compliance u EJOT

Když Adolf Böhl před 100 lety v Berghausenu začal vyrábět hřebíky a později šrouby, bylo pro něj samozřejmostí, řídit se zákonem. Že by byla o mnoho let později tato samozřejmost zanesena v písemné podobě do směrnice o dodržování právních předpisů, by pro něj bylo nemyslitelné.Proč to EJOT dělá?
Všichni se samozřejmě snaží, přesvědčit v konkurenčním boji kvalitou a parametry a ne korupcí, cenou nebo podobnými, ne příliš přijatelnými opatřeními. EJOT chce být pro své zákazníky spolehlivým a férovým partnerem. Jen tak je možné, aby byl EJOT respektovanou společností v oblasti techniky upevňování a spojování. Také do budoucna chce EJOT tuto pozici udržet a rozšířit.
 
Směrnice o dodržování je etickým a právním kompasem v EJOT. Zahrnuta jsou zde důležitá pravidla chování v rámci skupiny EJOT, stejně tak pravidla našich obchodních partnerů a veřejnosti. Společníci, vedení společnosti a poradní sbor očekávají od všech zaměstnanců, že budou přísně dodržovat směrnici o dodržování právních předpisů.
 
EJOT kvalita spojuje Tento slogan udělal společnost EJOT úspěšnou. EJOT chce kvalitou přesvědčit. Směrnice o dodržování právních předpisů umožní EJOT nabídnout zákazníkům co nejlepší parametry a pro dodavatele být spolehlivým partnerem.
 
Bad Berleburg, leden 2022
 
EJOT Holding GmbH & Co. KG
 
Winfried Schwarz
Zmocněnec pro Compliance
Compliance

Download

Whistleblower Guideline

EJOT is open to so-called whistleblowers and proceeds in accordance with the Whistleblower Directive of the European Union (EU Directive 2019/1937 of 26.11.2019 for the protection of persons who report violations of Union law).

The contact person at EJOT is Winfried Schwarz, who is also the Chief Compliance Officer of EJOT. He is a self-employed lawyer and is not subject to the instructions of the EJOT management. He reports directly to the managing partner of the EJOT Group, Christian Frank Kocherscheidt. Mr. Schwarz can be reached by phone on +49 163 5290 860 and by email at compliance@ejot.com. This e-mail address is exclusively assigned to Mr. Schwarz and cannot be viewed by third parties.