Compliance u EJOT

Když Adolf Böhl před 100 lety v Berghausenu začal vyrábět hřebíky a později šrouby, bylo pro něj samozřejmostí, řídit se zákonem. Že by byla o mnoho let později tato samozřejmost zanesena v písemné podobě do směrnice o dodržování právních předpisů, by pro něj bylo nemyslitelné.Proč to EJOT dělá?
Všichni se samozřejmě snaží, přesvědčit v konkurenčním boji kvalitou a parametry a ne korupcí, cenou nebo podobnými, ne příliš přijatelnými opatřeními. EJOT chce být pro své zákazníky spolehlivým a férovým partnerem. Jen tak je možné, aby byl EJOT respektovanou společností v oblasti techniky upevňování a spojování. Také do budoucna chce EJOT tuto pozici udržet a rozšířit.
 
Směrnice o dodržování je etickým a právním kompasem v EJOT. Zahrnuta jsou zde důležitá pravidla chování v rámci skupiny EJOT, stejně tak pravidla našich obchodních partnerů a veřejnosti. Společníci, vedení společnosti a poradní sbor očekávají od všech zaměstnanců, že budou přísně dodržovat směrnici o dodržování právních předpisů.
 
EJOT kvalita spojuje Tento slogan udělal společnost EJOT úspěšnou. EJOT chce kvalitou přesvědčit. Směrnice o dodržování právních předpisů umožní EJOT nabídnout zákazníkům co nejlepší parametry a pro dodavatele být spolehlivým partnerem.
 
Bad Berleburg, leden 2022
 
EJOT Holding GmbH & Co. KG
 
Winfried Schwarz
Zmocněnec pro Compliance
Compliance

Download