Servis a poradenství

IND-Anwendungstechnik-EJOT.jpg

Aplikační inženýrství

Aplikační technici EJOT vás podpoří přímo na místě, kde je potřebujete.
Během fáze plánování, od vývoje až po sériovou výrobu, je vám k dispozici kvalifikovaný aplikační technik pro implementaci vašeho individuálního upevňovacího řešení.


IND-Service-APPLITEC3-EJOT.jpg

EJOT APPLITEC

V naší testovací laboratoři APPLITEC je středem zájmu váš individuální komponent a jeho optimální konstrukční inženýrství. Komplexní analýza spojů usnadňuje vývoj ideálního řešení upevňovací technologie. Po analýze obdržíte komplexní zkušební zprávu.


IND-Hausmessen-EJOT.jpg

TEC day

Společně naplánujeme akci, která je individuálně sladěna s vaší společností nebo oddělením, a tak mohou být zodpovězeny všechny otázky týkající se spojovací techniky.
Kontaktujte nás emailem na: infoCZ@ejot.com a rezervujte si termín.


CAD & více

Jednorázovou registrací poskytujeme CAD data v různých formátech i PDF technických výkresů našich produktů DELTA PT®, SHEETtracs® a ALtracs® Plus. Kromě toho vám CAD & více nabízí možnost navrhnout si jednotlivé spoje pomocí prognostických programů nebo ověřit jejich proveditelnost pomocí KONTROLY APLIKACE. Kromě toho si můžete stáhnout nejnovější produktové brožury, technické publikace a podnikové normy EJOT.


CAD & více

IND-CAD-Berechnungsservice-EJOT.jpg

Výpočtové programy

Prognostický program DELTA CALC® a ALtra CALC® pro předprojektování spojů v termoplastech a lehkých kovech ušetří drahé experimenty s vašimi součástkami; ušetříte čas a minimalizujete náklady. Nové aplikační kontroly pro šrouby FDS®, nástavec pro lepení tepelným lepidlem EJOT TSSD® a proces třecího svařování EJOWELD® vám nabízí možnosti stanovení referenčních hodnot a prokázání proveditelnosti příslušného spojovacího úkolu. Naši místní aplikační inženýři vám rádi pomohou.


IND-Service-System-Performance-en-EJOT.jpg

Výkonnost systému

Analýza nákladů na spoj ukazuje, že skutečná hodnota spojovacího prvku představuje nejmenší podíl na nákladech. Největší část nákladů pochází z designu, logistiky, montáže, nákupu a zajištění kvality. S EJOT lze snížit náklady na kompletní systém a zvýšit výkon systému.


System Performance

order-sample.png

Vyžádejte si brožury nebo vzorky

Chcete si vyžádat brožury nebo vzorky?

Kontaktujte nás emailem:
infoCZ@ejot.com