ETICS

Profesionálně provedenými ETICS se může ušetřit mnoho peněz na energii a následné renovace. ETICS mohou být použity jak na novostavby, tak energetickou sanaci starších budov. Nabízejí mnoho výhod, ale také kladou zvláštní požadavky na zhotovitele a potřebné upevňovací prvky. EJOT nabízí kvalitní hmoždinky pro ETICS, prvky pro upevnění na zateplené fasády a příslušenství.
Teaser_WDVS_Dübel.jpg

Hmoždinky pro ETICS

Kvalitní hmoždinky zajiští upevnění libovolných tepelných izolantů na všech podkladech. Speciálně vyvinuté rozpěrné zóny umožňují vysoká zatížení při minimální kotevní hloubce jako např. talířové hmoždinky skupiny ejotherm s Eropským technickým posouzením (ETA).


Teaser_WDVS_Anbauteile.jpg

Iso-Team pro upevnění na zateplené fasády

Pokud vzhled hraje důležitou roli, s montážními body EJOT pro upevnění na zateplenou fasádu jste na správné cestě. Protože obálka budovy nenese pouze zateplení, ale také lehké až těžké prvky, vyžaduje spolehlivý systém upevnění. Ten od nás máte k dispozici v podobě řešení upevnění prvků na zateplené fasády.


Teaser_WDVS_Zubehör.jpg

ETICS nástroje a příslušenství

S kvalitními nástroji a nářadím EJOT ušetříte při montáži hmoždinek čas a peníze. Jsou nezbytné pro zvláštní případy a jsou často rozhodující pro standardní použití. Celý sortiment usnadňuje praktické použití jak při montáži velkých tlouštěk izolace, tak při sanaci zateplených fasád. Veškeré nástroje a nářadí jsou z kvalitních materiálů a jsou přizpůsobeny hmoždinkám EJOT.


 Druhy hmoždinek ETICS:

- Držáky stropních izolací:
Řešení upevnění stropních podhledů
Pro velké množství různých materiálů izolantů nabízejí držáky stropních izolací EJOT vždy vhodné a bezpečné řešení.
- Hmoždinka pro keramický obklad:
Hmoždinka pro keramický obklad EJOT pro průmyslově vyráběné ETICS s obkladem. Keramické obklady jsou další konstrukční řešení systémů ETICS. Průmyslové vyráběné ETICS s obkladem by měly být, na základě zvýšené plošné hmotnosti, upevněny výhradně hmoždinkami EJOT pro keramický obklad.
- Hmoždinky pro montážní profily:
Pro montážní profily
Pokud se na fasádě vyskytnou větší nerovnosti povrchu, jsou pro montáž ETICS vhodné montážní profily. Jejich montáž musí být rychlá a spolehlivá. To zajistí hmoždinky ejotherm pro montážní profily. Sortiment šroubovacích a zatloukacích hmoždinek se vyznačuje univerzálností a vysokou zatižitelností a také ETA pro všechny podklady.
- Speciální upevnění:
K upevnění ETICS na problematických podkladech
EJOT nabízí rovněž speciální řešení upevnění ETICS na problematických podkladech. Také tyto hmoždinky se nechají kombinovat s dalšími výrobky jako např. s hmoždinkami pro keramický obklad jsou rovněž k dispozici s Evropským technickým posouzením (ETA).
- Talířové hmoždinky:
Talířové hmoždinky ejotherm pro upevnění tepelných izolantů
Talířové hmoždinky skupiny ejotherm s Evropským technickým posouzením (ETA) vám ulehčí práci. Kvalitní hmoždinky zajiští upevnění libovolných tepelných izolantů na všech podkladech. Speciálně vyvinuté rozpěrné zóny umožňují nejvyšší zatížení při minimální kotevní hloubce.