1. Home
 2. Spojovací technika
 3. Výrobky
 4. FLOWpoint DELTA PT®

FLOWpoint DELTA PT®

Podrobnosti k výrobku

 • Přehled

  • Žádné toleranční problémy u průchozích a šroubových děr, neboť odpadá předděrování i předtvořený závit
  • Rozebiratelné a vysoce kvalitní spoj bez nutnosti předchozí úpravy dílu jako je předvrtání či proražení
  • Možné použití v nejrůznějších vlákny zesílených plastech
  • Snadno rozebiratelný a recyklovatelný
  • Dostupný v nerezu A2/A4, oceli, hliníku a titanu
  • Možnost tvorby hybridních spojů (např. hliníkový plech na materiály typu CFK)

Vladimír Žid

Product Manager

IND-Teaser-CADundmehr2-EJOT.jpg

CAD & více na ejot.com

Jednorázovou registrací  získáte v této oblasti přístup k CAD datům v různých formátech stejně jako k PDF technických výkresů našich výrobků DELTA PT®, SHEETtracs® a ALtracs® Plus.
Navíc, CAD & více Vám nabízí možnost konstruovat Vaše individuální spoje s pomocí výpočtových programů nebo ověřit jejich proveditelnost pomocí aplikační kontroly. Nadto můžete stahovat nejnovější produktové katalogy, technické publikace a vnitropodnikové normy EJOT.


CAD & more

Inovativní přímá montáž do kompozitních materiálů

Právě materiály budoucnosti jako plast zpevněný uhlíkovými vlákny (CFK) umožňují značné úspory hmotnosti a proto se v mnoha oblastech použití staly nepostradatelnými. Spojování těchto hightech materiálů představovalo pro vývojové pracovníky doposud značnou výzvu, pro kterou lze nyní obdržet vhodné spojovací řešení. Šroub FLOWpoint DELTA PT® kombinuje jedinečným způsobem dva úspěšné EJOT principy. Speciální špička umožňuje šroubování a vytváření prolisu do materiálů bez předděrování. Problémy s tolerancemi u průchozích i slepých děr tak patří minulosti. Pro následné tváření závitu pak speciálně upravený DELTA PT závit nabízí ty nejlepší předpoklady. Šroub FLOWpoint DELTA PT® je k dostání v nerezi, oceli, hliníku a titanu.