1. Home
 2. Spojovací technika
 3. Výrobky
 4. EJOT® modulární sestavy

EJOT® modulární sestavy

Podrobnosti k výrobku

 • Přehled

  • Upevnění, pohyb, utěsnění, sevření, ochrana, polohování
  • Individuální složení sestavy v těsné vývojové spolupráci se zákazníkem
  • Důsledná strategie lehčené konstrukce prosazovaná použitím lehkých kovů a kvalitních plastů
  • Koncepce, vývoj a montáž výrobku z jedné ruky
  • Automatizovaná montáž sestav
  • Rozsáhlé výrobní know-how ve zpracování kovů a plastů

Vladimír Žid

Product Manager

IND-Teaser-CADundmehr2-EJOT.jpg

CAD & více na ejot.com

Jednorázovou registrací  získáte v této oblasti přístup k CAD datům v různých formátech stejně jako k PDF technických výkresů našich výrobků DELTA PT®, SHEETtracs® a ALtracs® Plus.
Navíc, CAD & více Vám nabízí možnost konstruovat Vaše individuální spoje s pomocí výpočtových programů nebo ověřit jejich proveditelnost pomocí aplikační kontroly. Nadto můžete stahovat nejnovější produktové katalogy, technické publikace a vnitropodnikové normy EJOT.


CAD & more

Funkční

So anspruchsvoll die Aufgabenstellungen in nahezu allen Bereichen industrieller Verbindungstechnik sind, so individuell und innovativ sind die EJOSYST® Problemlösungen. V úzkém partnerství se zákazníkem analyzují vývojoví pracovníci EJOTu konstrukční a funkční požadavky.

Výkonný

Konstrukce dílů probíhá za pomoci výkonných CAD programů, které realizují výměnu dat se skoro všemi běžně používanými systémy a přispívají takto ke zkrácení vývojových časů. Při vytváření individuálních dílů jsou zohledňovány zvláštní aspekty jako snižování hmotnosti, design a spolehlivost.

Přesný

Konkrétní použití nacházejí EJOSYST® díly obzvláště v automobilovém průmyslu a u jeho dodavatelů, ale také v technice pro domy, medicíně, elektrotechnice stejně tak jako průmyslu zaměřujícím se na volnočasové aktivity. Tak umožňují např. polohovací prvky EJOT® CENTRAtec v automobilovém průmyslu přesnou montáž velkoobjemových dílů jako jsou přístrojové desky či konzoly.