Nabídka volných pracovních pozic

EJOT zaměstnává přes 3500 zaměstnanců v 38 mezinárodních společnostech.

Proč EJOT?

Jsme lídrem na trhu inovativních upevňovacích systémů po celém světě. Rozvíjíme know how pro rychlá řešení, která vycházejí ze specifických požadavků zákazníků. EJOT je mnohem více než jen silná značka, firemní logo, firemní prostory nebo pracoviště. Jsme silné spojení. Svým jednáním a způsobem myšlení vytváříme hodnoty společnosti EJOT.
image10.png

Práce ve společnosti EJOT a naše hodnoty

Human-web mini.png​​​​​​​Ve společnosti EJOT má každý člověk své místo, každý může být individualitou, bez ohledu na to, z jaké části světa pochází. ​​​​​​​Osobní a kariérní život oddělujeme.


Connective-web-mini.png​​​​​​​Jsme silná komunita. Stojíme při sobě, jsme upřímní ke kolegům i zákazníkům. Ve společnosti chceme dosáhnout společných cílů.


Reliable-web mini.png​​​​​​​V EJOT je velká svoboda pro individuální iniciativu, pro osobní rozvoj, prosazování vlastních nápadů. Každý, pokud chce, může ve společnosti růst.


Imaginative-web mini.png​​​​​​​S naší kulturou svobody myšlení jsme v EJOT o krok napřed. Naše jedinečná kultura vzdělávání přináší výsledky v prvotřídním inženýrství.


Motivating-web mini.png​​​​​​​Jako EJOT rodina poskytujeme značnou důvěru a spolehlivost. EJOT respektuje lidi a životní plány společnosti.


Práce ve společnosti EJOT - budoucnost, která se vyplatí.