EJOT® získal ocenění German Innovation Award 2021

CROSSFIX® oceněn jako „vítěz“ v kategorii „Excellence in Business to Business – Building & Elements”

18.05.2021, Construction Division
 

Systém podkonstrukce CROSSFIX® pro odvětrávané fasády od EJOT von EJOT byl nedávno oceněn cenou German Innovation Award. German Innovation Award je každoročně už od roku 1953 udělována Německou radou pro design a oceňuje úspěchy v oblasti designu, značek a inovací c mezinárodním významu.

CROSSFIX® je první podkonstrukcí z nerezové oceli. Materiál umožňuje významnou redukci přirážek na tepelné mosty v systému. Je také vhodný pro upevnění vodorovných a svislých nosných profilů a nabízí tak maximální flexibilitu při montáži.

Už druhé ocenění pro CROSSFIX®
Specialista na upevňovací techniku EJOT se může radovat už podruhé: V roce 2020 obdržela konzola CROSSFIX® ocenění DETAIL Product Award. „Jsme velmi hrdí, že náš výrobek nyní již podruhé získal prestižní ocenění. To nám potvrzuje, že CROSSFIX® svou nepřekonatelnou univerzálností použití a konstrukčních možností, jakož i vynikajícími vlastnostmi z hlediska energetické účinnosti přesně splňuje současné požadavky na podkonstrukci odvětrané fasády.“, říká Mark Dreyer, specialista prodeje EJOT.

O EJOT®

​​​​​​​Divizí stavební upevnění obsluhuje EJOT vybrané oblasti oboru stavebnictví. Patří k nim profesionální aplikace v opláštění budov a řešení kotvení technických zařízení a systémů v interiérech budov. Hlavními výrobky jsou samovrtné a závitotvorné šrouby, plastové hmoždinky, prostředky pro upevnění vnějších prvků, lišty, chemické a mechanické kotvy, upevňovací prvky pro ploché střechy a solární a fotovoltaická zařízení. Ať už jde o stavbu nejvyšší věže, nejpozoruhodnějšího ochranného krytu reaktoru nebo nejjižnější polární stanice na světě – zákazníci EJOT se spoléhají na mnohaleté odborné znalosti o upevňovací technice budov. EJOT – to je více jak 3.700 spolupracovníků v 36 společnostech a zastoupeních s více jak 24.000 výrobků a téměř stoletou firemní historií.
Ke stažení
​​​​​​​


EJOT® gewinnt German Innovation Award 2021
Systém podkonstrukce z nerezové oceli CROSSFIX® pro odvětrávané fasády od EJOT byl vyznamenán oceněním German Innovation Award.

​​​​​​​Obrázek: EJOT