EJOT. Bringing it together.

100 LET OD ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

100 let

Tento rok 2022 společnost EJOT, kterou založil Adolf Böhl v malé vesnici Berghausen, slaví 100 let od svého vzniku. Z rodinné šroubárny se EJOT stala středně velká podnikatelská skupina specializující se na techniku upevňování, spojování a je leaderem na trhu ve svých oborech.

„EJOT. Bringing it together“ je sloganem ke 100. výročí od založení skupiny EJOT. Heslo vyjadřuje velké množství věcí najednou, které společnost charakterizují. Jednou z nich jsou technické inovace, poté partnerství se zákazníky a dodavateli, kteří dostávají ve společnosti EJOT více než jen „šroub“. Součástí firemní filozofie je otevřená a transparentní korporátní kultura, slušné jednání, dále je to zvědavost, otevřenost a radost z experimentování. Jako rodinná společnost přikládá EJOT zvláštní význam udržitelnému a regionálnímu rozvoji.

​​​​​​​EJOT spojuje komponenty a produkty, sdružuje společnosti a lidi.

EJOT 1922 – 2022

Narozeninová platforma – www.ejot100.com

​​​​​​​Ke 100. výročí společnosti byla založena online platforma, která spojuje všechny osoby ze světa EJOT, které se zde mohu virtuálně setkávat. Najdete tu reportáže, fotografie, videa, hry a soutěže. Kromě jiného jsou na všech pobočkách EJOT v průběhu jubilejního roku také plánovány zákaznické akce, rodinné dny a charitativní kampaně. Prostřednictvím charitativních akcí by se EJOT rád zapojil do projektů na různých místech, souvisejících s charitativní oblastí nebo ochranou životního prostředí. Jubilejní platforma má jak interní prostor pro zaměstnance skupiny EJOT, tak i externí prostor pro veřejnost. Jednoduše vstupte do světa EJOT.
Zhlédněte video, kde si společnost připomíná skromné počátky a pozoruhodný příběh, zároveň ve videu sděluje, jakým novým výzvám bude čelit, na co se můžete těšit v budoucnu.
EJOT platform 100 years