top

EJOT kvalita spojuje

ejot kvalita spojujeEJOT Kvalita spojuje®. V tomto sloganu se plně koncentrují naše zásady. Na jedné straně opakovaně odráží nekompromisní úsilí o nejvyšší kvalitu výroby. Na druhé podtrhuje, vedle technických aspektů, že pro nás jsou právě tak důležité vztahy k lidem uvnitř i vně společnosti.

Jsme si vědomi naší odpovědnosti za vysokou kvalitu a proto jsme už před léty zavedli systém managementu řízení jakosti , abychom byli schopni plnit vysoké nároky a posunuli do popředí preventivní odstraňování chyb. Neustále jsou tyto metody přizpůsobovány budoucím požadavkům. V souladu s nároky nové normy ISO/TS 16949:2002, která sdružuje požadavky automobilového standartu VDA 6.1 a QS 9000 do jedné normy, jsme přebudovali naši dokumentaci systému managementu řízení jakosti na procesní orientaci. Toto dokumentujeme vždy při opakovaných auditech.

Základní součásti naší strategie zabraňování chybám je rozsáhlý přenos zodpovědnosti na jednotlivé pracovníky. V pracovních skupinách pro Total Quality Management jsou naše procesy neustále analyzovány a dále zlepšovány.