top

O skupině EJOT.

O nás dekorativní obrázek

 

EJOT znamená dobré upevnění

EJOT je středně velká podnikatelská skupina se zaměřením na upevňovací techniku. Zákazníci společnosti EJOT přicházejí v první řadě z automobilového průmyslu, od subdodavatelů, výrobců elektrických a elektronických zařízení a ve velké míře také z odvětví stavebního průmyslu.

EJOT nabízí širokou paletu prvků upevnění, zvláště závitotvorné šrouby pro plasty a kovy, technické tvářené díly z plastu a kovů, kompletní program pro upevnění na obálkách budov, řešení upevnění v infrastruktuře budov a program ejotherm® pro upevnění kontaktních zateplovacích systémů.

EJOT vypracovává ve spolupráci se zákazníky řešení problematiky spojování a upevňování. Jsme vedeni snahou, zajistit použitím „inteligentních“ výrobků EJOT kvalitu upevnění a snížit systémové náklady na upevnění.

EJOT – to je dnes více jak 3000 spolupracovníků ve 33 národních společnostech s více jak devadesátiletou historií firmy. 

V Evropě zabezpečují četné vlastní společnosti a kanceláře, a také smluvní partneři rychlou dostupnost našich výrobků a přímý kontakt se zákazníky. Ale i celosvětově je EJOT a jeho výrobky k dispozici. Za tímto účelem jsme přítomni prostřednictvím výrobních závodů a kanceláří v Severní a Jižní Americe i v Asii. Celosvětovou přítomnost zajišťuje také členství v  Global Fastener Alliance (GFA), spojení rodinných společností v upevňovací technice. V neposlední řadě: některá řešení výrobků EJOT v upevňovací technice jsou k dispozici mezinárodnímu okruhu licencovaných uživatelů. Zajištění např. šroubů DELTA PT® na velkých světových trzích nebo také tam, kde není EJOT místně přítomen.